Kdekoľvek sa nachádzate, máte poruke komplexné informácie o liekoch registrovaných na Slovensku

Ste profesionál v zdravotníctve a hľadáte informácie o konkrétneho lieku? Unavuje Vás hľadanie informácií na viacerých internetových stránkach? Ak je Vaša odpoveď ÁNO, tak práve pre Vás je tu nová unikátna mobilná aplikácia od spoločnosti Pharm-In.

Všetko o liekoch v jednej aplikácii

Mobilná aplikácia Pharm-In Apps ponúka na jednom mieste všetky dôležité informácie o liekoch registrovaných v SR. Údaje v aplikácii sú denne aktualizované, prehľadne zobrazené a kdekoľvek dostupné, takže ku všetkým informáciám je možné sa dostať pohodlne v priebehu niekoľkých sekúnd. Stačí naozaj niekoľko klikov a máte prehľad o: 

  • všetkých základných informáciách o lieku, vrátane SPC
  • cenách, úhradách a doplatkoch zvoleného lieku a konkurencie, vrátane referenčných cien a predikcií do budúcnosti
  • podmienkach úhrady, vrátane indikačných a preskripčných obmedzení
  • prebiehajúcich konaniach o cene a úhrade na portáli MZ SR  a ich úspešnosti
  • spotrebe liekov a výdavkov zdravotných poisťovní
  • cenách liekov v krajinách EÚ

Vždy aktuálne údaje

Mobilná aplikácia Pharm-In Apps využíva dostupné a vyžiadané údaje z verejne dostupných zdrojov a z desktopovej verzie aplikácií. Údaje v aplikácii sa preberajú z viacerých zdrojov tak, aby boli ľahko a rýchlo využiteľné. Aktualizujú sa každý deň, resp. v rovnakej frekvencii ako sa aktualizujú údaje v zdrojových databázach.

Aplikácia obsahuje okrem údajov preberaných z verejne dostupných zdrojov aj vlastné výpočty a analýzy, ktoré sa opierajú o platné legislatívne a metodické normy a tiež znalosti a skúsenosti z oblasti rozhodovacej praxe MZ SR.

Všetko vyhľadáte do pár sekúnd

Nech ste kdekoľvek, s mobilnou aplikáciou máte vždy poruke všetky informácie o liekoch registrovaných na Slovensku. Na firemnej porade, pri strategickom plánovaní, na dôležitom stretnutí, alebo pri diskusii s lekárom, alebo lekárnikom vám stačí niekoľko sekúnd na to, aby ste vyhľadali potrebné informácie, alebo našli odpoveď na položenú otázku.

Príjemné užívateľské prostredie a užitočné funkcionality

Aplikácia využíva najnovšie technológie a je vytvorená v príjemnom užívateľskom prostredí. Je dostupná na stiahnutie pre všetky smartfóny so systémami Android aj iOS.

Pomocou funkcionality "Obľúbené" si môžete vytvoriť v aplikácii vlastnú skupinu liekov, napr. lieky z portfólia vašej spoločnosti. Po vytvorení obľúbenej skupiny liekov je možné rýchlo vyhľadávať údaje len pri tých liekoch, o ktoré sa zaujímate.

V aplikácii je zabudovaná kalkulačka, ktorú je možné využívať na rýchly prepočet cien liekov na základe regulovanej maximálnej obchodnej prirážky distribútora a lekárne (tzv. degresívna marža).

Nechajte aplikáciu nech Vás informuje o všetkom dôležitom

V mobilnej aplikácii si nájdete vždy aktuálne informácie, ktoré sú užitočné pre profesionálov pracujúcich v oblasti zdravotníctva, ako napríklad novinky o aktuálnom dianí a zmenách v liekovej legislatíve, informácie o novoregistrovaných liekoch, konaniach o cenách a úhradách za lieky, spotrebe liekov, nových publikáciách, či plánovaných školeniach. Ak si povolíte v telefóne prijímanie push notifikácií, zakaždým obdržíte okamžitú informáciu o nových správach v aplikácii.

Nech ste kdekoľvek, s Pharm-In Apps máte vždy poruke všetky informácie o liekoch!

Zdroje:

https://www.pharmin.sk/sk/pharm-in-apps/

https://www.mobile.pharminapps.sk/